اخبار

کتاب «عهد دل» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی انتشارات جمکران؛ کتاب عهد دل به قلم الهه بهشتی منتشر شد.

در قم مساجد زیادی به نام امام حسن مجتبی علیه السلام بنا گشته است. اما وقتی نام و سراغی ازمسجد امام حسن مجتبی علیه السلام، میگیرید در وهله اول یک نام به ذهن متبادر می شود.مسجدی با صفا، با گنبد و گلدسته ای افراشته که در درگاه ورودی خود قبری را نیز جای داده است. مزار «حاج یداله رجبیان» خیر نیک اندیش و واقف مسجد.
مسجدی که محل تجمع و استقبال عظیم مردم و مراجع و علمای قم از امام خمینی در بدو ورود ایشان به شهر مقدس قم پس از پانزده سال دوری بوده وامام خمینی(ره)، اولین ملاقات خود را با مراجع طراز اول قم در این مسجد انجام دادند.
اما ساخت این مسجد و تشرف یک معلم قرآن به نام حاج احمد عسکری، داستانی شنیدنی است که این مسجد را شهره کرده و شرف این مسجد را فزونی بخشیده است.
تشرف و ساخت مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام، دست مایه ای برای خانم الهه بهشتی گردیده تا با قلمی جذاب، رمان همکاری دیگری با انتشارات کتاب جمکران رقم زده و «عهد دل» را به رشته تحریر در آورد.نویسنده ای که پیش از این کتاب موفق، جذاب و پر فروش «و آنکه دیرتر آمد» را در کارنامه ادبی خود ثبت کرده است. نویسنده در عهد دل، حال و هوای اثر پیشین خود را حفظ و مخاطب را باحال و هوای امام زمانی و داستانی پر کشش همراه می سازد.
کتاب عهد دل، در 84 صفحه و با قیمت 14000 تومان توسط انتشارات کتاب جمکران چاپ و روانه بازار نشر گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code