اخبار

کتاب جمکران «پیشوای اینترنتی» را روانه بازار نشر کرد

#پیشوای_اینترنتی برگی از داستان مدعی دروغین مهدویت و یمانیت است که با تمسک به تقطیع و تأویل و تدلیس روایات اهل بیت(علیهم‌السلام) سعی بر ایجاد انحراف در باورها و آموزه‌های راستین تشیع دارد. وی ظهور خود را از طریق فیسبوک اعلام کرد و امامت خود را به صورت اینترنتی و در فضای مجازی دنبال می‌کند. احمد الحسن؛ همان #پیشوای_اینترنتی است که خود را فرزند امام مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) و وصی پیامبر اکرم(صلی‌الله‌علیه‌وآله) دانسته و بر این باور است که تعداد ائمه معصومین به 24 تن رسیده است.
نوشتار حاضر در صدد بررسی برخی از باورها و ادعاهای انحرافی او می‌باشد که با بهره‌گیری از روایات اهل بیت(علیهم‌السلام) ، از دجل و فریبکاری این مدعی پرده برداشته است.
مؤلف این کتاب حجت الاسلام محمدی هوشیار است که پیش از این کتاب «دکان های کاغذی» را با موضوع جریان شناسی مدعیان دروغین مهدویت در انتشارات کتاب جمکران به تحریر در آورده است.
این کتاب در قطع رقعی و 148 صفحه توسط انتشارات «کتاب جمکران» چاپ شده و هم اکنون در کتابفروشی های معتبر کشور و از طریق وب سایت https://ketabejamkaran.ir قابل تهیه است.
برشی از کتاب:
ادّعاهای احمدالحسن البصری
هر چند مدعیان دروغین در تلاش هستند تا با ادّعاهای واهی، احساسات دینی مردم را تحریک کنند و به این شیوه به امیال نفسانی خود دست یابند؛ اما احمد بصری پا را فراتر گذاشته و از هیچ ادّعایی فروگذار نکرده و مدعی امر امامت و وصایت نیز شده است. او از جمله کسانی است که تاکنون بیشترین ادّعای مهدویت را به نام خود ثبت کرده است از جمله:
۱. از فرزندان امام مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) است: «السید احمدالحسن هو ابن الإمام المهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) أی من نسل الامام المهدی».
۲. جانشین و متولی امور بعد از امام مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) است: «إنه اول أوصیاء الإمام المهدی الاثنی عشر؟ع؟ بعد وفاته».
۳. نامش در روایت وصیت آمده است: «المذکور فی روایه کتاب الغیبه».
۴. فرستاده حضرت مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) است: «ان السید احمدالحسن هو رسول الإمام المهدی محمد بن الحسن(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه

https://ketabejamkaran.ir/product/%d9%be%db%8c%d8%b4%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *