اخبار

پشت در های بهشت به چاپ پنجم رسید

حبر پشت درهای بهشت

رمان «پشت درهای بهشت» نوشته رضا کاشانی اسدی، که درباره رخدادهای پیش و پس از واقعه عاشورا و جامعه کوفه در آن‌ زمان را به تصویر می شد و به همت انتشارات کتاب جمکران منتشر شده بود به چاپ پنجم رسید.
موقع جوان کوفی شاگرد ویژه حبیب بن مظاهر است. کوفه در تب و تاب قیام امام حسین (علیه السلام) است و ابن زیاد همه کسانی که به امام حسین (علیه السلام) نامه نوشته بودند را با تهدید و تطمیع از یاران خود می کند. پدر موقع نیز از ترس خشم ابن زیاد به دربار رفته و موقع را نیز با زور به همراه خود برای دستبوسی میبرد. پدرش او را در خانه حبس می کند تا دور و بر حبیب بن مظاهر نباشد. وقتی حبیب به قصد پیوستن به امام حسین (علیه السلام) از کوفه خارج می ‌شود، موقع با واقعیتی روبرو می‌ شود که …
رضا کاشانی اسدی در رمان «پشت درهای بهشت»، فضای خدعه و خفقان زمان شهادت امام حسین (علیه السلام) را تصویر کرده و برخی از عبرت ‌های ماجرای عاشورا را در قالب داستان بیان کرده است. او با استفاده از روایات تاریخی، ماجرای زندگی فردی را به تصویر کشیده که بخشی از زوایای پنهان آن ‌برهه تاریخی را برای مخاطب روشن می‌ کند.
این کتاب محور مسابقه بزرگ کتابخوانی کتاب جمکران است که از ۱۹ مرداد شروع شده بود و در این مدت کم با استقبال خوب علاقمندان قرار گرفته است.این کتاب با ۲۰ در صد تخفیف در دسترس خوانندگان است. علاقمندان به این مسابقه تا 19 مهر فرصت دارند از ۲۰ میلیون جایزه نقدی بهره ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *