اخبار

پرسش و پاسخ مهدوی وارد بازار کتاب شد

کتاب پرسش و پاسخ مهدوی

به گزارش روابط عمومی انتشارات کتاب جمکران، کتاب «پرسش و پاسخ مهدوی» با موضوع آشنایی کودکان و نوجوانان با امام زمان (عج)، به مناسبت ولادت آن حضرت روانه بازار نشر شد.

مادر جهانی زندگی می کنیم که سرتاسرآن، پراز ظلم و ستم، دشمنی، قتل و غارت شده و خوبیها تبدیل به بدی ها و بدیها تبدیل به خوبی شده است. ثروتمندان به فقرا، زور می گویند و انسانهای بی دین و بی ارزش، قدرتمند شده اند. گناه و پلیدی، کارعادی شده و انجام دادن کار خوب وثواب، کم شده است. تنها راه نجات از این پلیدیها و زشتیها و حفظ خود از دسیسه های شیطانی، تمسک و دوستی با اهل بیت پیامبر و امامان معصوم و جانشینان آنهاست.

امام زمان ما، امام مهدی(عج) است که بنابر مصلحت الهی در غیبت به سر می برد و جانشینان ایشان، مراجع تقلید و ولی فقیه می باشند. نخستین راه برای پیروزی برشیاطین، آشنایی با امام زمان (عج) است. ما با شناخت ایشان، چراغ امید و هدایت را در قلب خود روشن کرده و راه نجات را می یابیم.

کتاب پرسش و پاسخ مهدوی به صورت پرسش و پاسخ و با تصاویر جذاب کودکان و نوجوانان را با زندگی امام زمان (عج) و آینده ظهور ایشان، آشنا می کند و داستان بعضی از تشرفات به خدمت ایشان را نقل می کند. پاسخ های این کتاب غالبا از احادیث مشهوری گرفته شده که در رابطه با زندگانی امام زمان (عج) در کتابهای شیعه آمده است. این کتاب به صورت ساده و روان توسط «علی شعیبی» تدوین شده و با تصویرگری عاطفه فتوحی توسط انتشارات کتاب جمکران وارد بازار کتاب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *