اخبار

«مصاف با شیطان» منتشر شد

خبر کتاب مصاف با شیطان

به گزارش روابط عمومی انتشارات کتاب جمکران، عقیده مهدویت، باور اسلامی ریشه‌داری است که ازسوی تمام پیشوایان معصوم (علیهم السلام) بارها مورد تأکید قرار گرفته و کمتر امری را می‌توان یافت که درباره آن چنان حجم انبوهی از اخبار و احادیث برجای مانده باشد.

چنانکه تأکید پیشوایان معصوم از سال‌ها پیش از ولادت امام عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آغاز شده بود، دور از انتظار نبود که مدعیان دروغین نیز از همان صدر اسلام پدیدار شوند. به این ترتیب، مهدیان دروغین فراوانی نه تنها در قرون آغازین که در قرون بعد و سرزمین‌های مختلف اسلامی نیز ادامه یافت و اکنون نیز ادامه دارد که یکی از معروف‌ترین این افراد، احمد اسماعیل بصری – ملقّب به احمد الحسن – است. او خود را باب، وکیل، فرستاده امام زمان، یمانی و در نهایت فرزند آن حضرت، و به خیال ناروای خود، اولین مهدی از دوازده مهدی دانست.

در نقد فرقه او کتاب‌های فراوانی نوشته شده که از جمله آنها سلسله ده جلدی از کتاب‌هایی کم‌حجم با عنوان الرد الساطع على ابن كاطع است که 9 سال قبل  مرکز پژوهش‌های تخصصی امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در نجف اشرف آن را چاپ کرده بود.

آقای «محمدمهدی سلمان‌پور» آن ده کتابچه را ترجمه کرده که با عنوان «مصاف با شیطان» پاسخ‌هایی روشن به احمد اسماعیل بصری به‌صورت یکجا و با اندکی تغییرات در انتشارات کتاب جمکران به چاپ رسانده است.

کتاب «مصاف با شیطان» در 236 صفحه و با قیمت 65000 تومان به تازگی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code