اخبار

مسابقه غدیرانه

مسابقه غدیرانه

به گزارش روابط عمومی انتشارات کتاب جمکران هنوز ده روزاز انتشار کتاب مسیح اسلام نگذشته که این کتاب به چاپ پنجم رسید. مسیح اسلام دومین تجربه علی قهرمانی با انتشارات کتاب جمکران است و کتاب قبلی او با عنوان «فاطمه علی است» نیز در مدت کوتاهی به تیراژ 23 هزار نسخه رسید.

حالا کتاب مسیح اسلام، داستان هایی کوتاه از فضائل امیرالمومنین در منابع اهل سنت در آستانه عید غدیر به چاپ رسید و در مدت 10 روز، چاپ هشتم خود را پشت سرگذاشت. مطالعه و پژوهش در بیش از 300 منبع تاریخی و حدیثی اهل سنت و نگارش کتاب در قالب داستان و با قلمی روان و جذاب در بیان فضائل مولا الموحدین علی علیه السلام از ویژگی های این کتاب خواندنی است.

کتابی که هر داستانش فضائلی بی بدیل از اسدالله الغالب نقل کرده و شور و شعف را مهمان دل عاشقان و محبان مولا علی علیه السلام می کند.

همچنین «مسابقه غدیرانه» با همکاری «موسسه کتاب رسان، انتشارات کتاب جمکران، خیریه زیارت و نشر جمال» در ایام غدیر برگزار گردیده است. در این مسابقه که با جایزه 20 میلیون تومانی همراه است کتاب «مسیح اسلام» و «قهرمان غدیر» محورهای مسابقه غدیرانه هستند.

علاقه مندان می توانند با خرید کتاب با 30% تخفیف و دریافت کد شرکت در مسابقه، به سوالات پاسخ داده و در مسابقه بزرگ غدیرانه با جمعا 20میلیون تومان جایزه، شرکت کنند.

برای دریافت کتاب و کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به سایت کتاب جمکران مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *