چهارده گام تا بهشت

قیمت اصلی 25,000 تومان بود.قیمت فعلی 22,500 تومان است.

انسان برای ماندن در این دنیا آفریده نشده و سرانجام باید این دنیا را ترک کند و با توجه به اینکه برای هیچ‌کس گریزی از انتقال به سرای جاوید نیست انسان عاقل و دوراندیش برای رفتن به این سفر مهم خود را متناسب با مکان و مدت اقامت مهیا می‌سازد.

آقای «سیدیوسف پوریزدان‌پرست» تلاش کرده در کتاب «چهارده گام تا بهشت» مراتب این سفر خطیر که به مدت عمر انسان طول می‌کشد، از مبدأ تا مقصد به استناد آیات نورانی قرآن و کلام راه‌گشای اولیای معظم الهی، در چهارده مرحله (گام) به‌ صورت ساده و مختصر بیان کند.

در هر بخش به یکی از مراحل سفر نهایی انسان پرداخته است که عبارتند از: شناخت خداوند تبارک و تعالی، شناخت خود، شناخت دنیا، شناخت بهشت؛ مقصد نهایی و جاودان، شناخت جهنم، شناخت و انتخاب راهنما، گذراندن آزمون‌های مربوطه، تهیه توشه و لوازم سفر، شناخت موانع و خطرهای طول سفر، امید به فضل و رحمت پروردگار و جلب آن، غرق شدن در دریای محبت اهل بیت،‌ جلب و بهره‌مندی از شفاعت محمّد و آل محمّد، قوانین و مقررات حاکم بر این سفر، راه‌های میان‌بُر و سریع‌السّیرِ به بهشت

راهکارهای آسان شدن مرگ

قیمت اصلی 65,000 تومان بود.قیمت فعلی 58,500 تومان است.

مرگ سفری است که دیر یا زود باید راهی آن شد. زمان، مکان، کیفیت و چگونگی آن به دست ما نیست. باید منتظر بود تا به وقتش فرشته مرگ به سراغ انسان بیاید. و از هم اکنون باید به فکر آمدن فرشته مرگ بود تا آمدنش ما را غافلگیر نکند. برای گم نشدن در گیرودار دنیا، باید از احوال دل خویش غافل نبود و به دنبال پاسخ این پرسش بود: به کجا می روم و چگونه باید بروم؟
این کتاب اندکی درباره مرگ گفت و گو کرده و و درصدد پاسخ به این سؤال مباحثش را در دو فصل مرگ شناسی و راهکارهای آسان شدن مرگ مطرح کرده است.

سیاحت غرب (مصور) – جلد نرم

قیمت اصلی 75,000 تومان بود.قیمت فعلی 67,500 تومان است.

بازنویسی و روان نویسی کتاب «سیاحت غرب» با تصویرسازی‌های حرفه‌ای امیر گل‌محمدی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر شد. آقانجفی کتاب را به عنوان گزارش‌های برزخی خود معرفی کرده و آن را از زبان اول شخص روایت کرده‌است. نثر سیاحت غرب متعلق به اوایل سده چهاردهم هجری شمسی بوده و در آن از عبارات عربی و دینی فراوانی استفاده شده‌است. در متن کتاب آیات و احادیث ترجمه نشده‌ بود. در نسخه مصور جدید، عبارت های سنگین و نامأنوس کتاب بازنویسی شده است و معنای آیات و روایات با زبانی روان بازنویسی شده‌اند.

منازل الاخره

قیمت اصلی 130,000 تومان بود.قیمت فعلی 117,000 تومان است.

منازل الاخره تحلیلی است بر سرنوشت انسان، به هنگام مرگ و بعد از آن که با استناد به آیات قرآن کریم و روایات معصومین(علیه السلام) نگاشته شده است. برخی مباحث کتاب عبارت اند از: مرگ، سوال و جواب قبر، منازل مختلف قیامت، سنجش اعمال و عذاب جهنم .
فصل اول: مرگ
فصل دوم: قبر
فصل سوم: برزخ
فصل چهارم: قیامت
فصل پنجم: یبرون آمدن از قبر
فصل ششم: میزان
فصل هفتم: حسابرسی
فصل هشتم: پرونده
فصل نهم: صراط
خاتمه: عذاب جهنم

توشه ای برای برزخ تا قیامت

قیمت اصلی 92,000 تومان بود.قیمت فعلی 82,800 تومان است.

توشه ای برای برزخ تا قیامت کتابی است برای زنده کردن یاد مرگ در دل خواننده و آماده شدن برای مرگ و مراحل بعد از آن. کتابی که به جمع‌آوری احادیثی درباره عالم پس از مرگ پرداخته و در آن از اعمالی گفته است که با انجام آنها زندگی و بعد از آن مرگ و جان دادن، اول راحتی و خوشیمان و آخر درد و رنجمان باشد.