question mark

پرسش‌های پرتکرار

انتشارات کتاب جمکران با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و انتشار کتاب و همچنین با بیش از 4 سال سابقه در زمینه فروش کتاب در بستر اینترنت، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده است. همچنین دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی  به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی authIcon توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می توانید در صفحه اصلی وب سایت کتاب جمکران با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

با شماره پشتیبانی سایت (37732212-025 داخلی 118) تماس حاصل بفرماید یا از طریق واتساپ با شماره (09055990313) با ما در ارتباط باشید.

شما می‌توانید با ارسال پیام به شماره 09055990313 در واتساپ درخواست فاکتور کنید. همچنین در صورت نیاز به فاکتور رسمی بعد از ثبت فاکتور و در ساعت اداری به شماره 37842131-025 تماس بگیرید.

در صورتی که ارسال کالا به صورت پست باشد کد رهگیری پستی برای شما بوسیله پیامک به شماره شما ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید از طریق صفحه «پیگیری سفارش» سفارش های خود را پیگیری کنید.

خیر، در حال حاضر تنها روش پرداخت، پرداخت به صورت آنلاین است.

اگر ارسال به صورت پستی باشد، بعد از تحویل مرسوله به پست قم، ارسال به شهرستان سه تا 6 روزه (بسته به موقعیت مکانی ارسال) به دستتان خواهد رسید. اگر ارسال با پیک باشد تحویل روز کاری بعد بین ساعت 15 تا 21 خواهد بود.

اگر کالا از طریق پست برای شما ارسال شد و آسیب دیده بود، لطفا بسته را تحویل نگیرید. شرکت پست موظف است طبق بیمه کالاها تا سقف 650 هزار تومان هزینه بسته را به شما تقدیم کند. اگر کالا از طریق پیک ارسال شده بود، پیک موظف است بسته را مرجوع کند و بسته جدید در سریع‌ترین زمان به شما تحویل داده می‌شود.

بله، شما میتوانید با ارتباط با بخش بازرگانی سایت به شماره 37842131-025 درخواست خود را بیان کنید.همکاران ما درخواست شما را پیگیری کرده و در صورت موجود بودن کتاب آن را برای شما تهیه خواهند کرد.

بله، برای این کار میتوانید با مرجعه به قسمت «حساب کاربری من» UserIcon و در بخش اطلاعات حساب کاربری اطلاعات خود را ویرایش کنید.

بله، برای این کار میتوانید با مرجعه به قسمت «حساب کاربری من» UserIcon و مراجعه به قسمت سفارش‌ها می‌توانید

بله، این کد به شماره موبایل شما ارسال می‌شود. برای دریافت این کد باید به قسمت «حساب کاربری من» UserIcon مراجعه کنید.

خیر برای خرید نیاز به ثبت نام ندارید ولی در صورت ثبت نام از مزایایی مانند مدیریت سفارش ها و آدرس های حمل و نقل و … می‌توانید استفاده کنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید. پردازش و ارسال سفارش ها از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر هر روز انجام می‌شود.

بله فقط کافی است که اطلاعاتِ شخصی که می‌خواهید کتاب برایشان ارسال گردد، درصفحه تصفیه حساب وارد کنید.

مراحل مختلف وضعیت سفارش به وسیله پیامک به شما اعلام می‌گردد. همچنین اگر سفارش شما هنوز تحویل پست نشده می‌توانید سفارش را از طریق صفحه «پیگیری سفارش» به وسیله شماره فاکتور (با پیامک برای شما ارسال شده) و شماره همراه خود پیگیری کنید. درصورتی که سفارش شما تحویل پست گردد پیامکی حاوی کد مرسوله پستی برای شما ارسال می‌شود که می‌توانید با استفاده از این کد در سایت https://tracking.post.ir/ وضعیت مرسوله خود را پیگیری کنید.

تا قبل از تحویل سفارش شما به پست می‌توانید سفارش را ابطال کنید. برای این کار باید با بخش بازرگانی به شماره 37842131-025 تماس بگیرید. اما بعد از تحویل سفارش شما به پست امکان ابطال آن وجود ندارد.

بله شما می‌توانید به دو روش این کار را انجام دهید. روش اول ارسال پیام و درخواست سفارش به شماره 09055990313 در واتساپ است. روش دوم تماس با کارشناسان فروش ما به شماره 37842131-025 و ثبت سفارش است.

ما در کتاب جمکران تمام سعی خود را می‌کنیم که محصولات موجود در سایت از نظر قیمت و موجودی به روز باشند و کتاب‌ها به طور منظم و روزانه قیمت محصولات عرضه شده در وب سایت را کنترل و به روز رسانی می کند ولی در مواردی به دلیل اتمام چاپ یا تغییر قیمت یک کتاب توسط ناشر آن ممکن است قیمت یا موجودی آن کتاب بعد از ثبت سفارش تغییر کند در این صورت همکاران ما به منظور اطلاع رسانی و تغییر فاکتور با شما تماس خواهند گرفت.

پرداخت مبلغ در سایت کتاب جمکران از طریق دو درگاه بانک ملت و بانک صادرت صورت می‌گیرید. شما می‌توانید با تمام کارت‌های عضو شتاب پرداخت را انجام دهید.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

پرداخت اینترنتی به گونه ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از کتاب جمکران که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته های زیر را رعایت فرمایید:

1- با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.

2- قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

3- برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

سفارش‌ها در شهر قم به وسیله پیک انجام می‌شود و ارسال به سایر نقاط کشور به وسیله پست سفارشی و پیشتاز صورت می‌گیرد.

هزینه ارسال بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال متفاوت است و در فرم سبد خرید به آگاهی مشتریان می رسد.

زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس فاکتورهایی مانند محل و نحوه تحویل متفاوت است.
زمان رسیدن ارسال های خارج از قم پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از 3 تا 5 روز کاری برای پست پیشتاز و از 5 تا 10 روز کاری برای پست سفارشی متغیر است.
بیشتر سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 12 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل به پست را دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 12 ثبت می گردند در اولین ساعت های کاری روز بعد تحویل پست می شوند.

برای اطلاع از نمایندگی‌ها و مراکز فروش همکار می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.