تماس با ما

شما می‌توانید برای تماس با ما و بیان نظرات و پیشنهادات و ثبت شکایت‌های خود از فرم روبرو  و یا از اظلاعات زیر استفاده کنید:

دفتر مرکزی پژوهش و نشر: قم، خیابان شهید فاطمی، کوچه ۲۸، پلاک ۶، انتشارات کتاب جمکران، تلفن تماس: ۰۲۵۳۷۷۳۲۲۱۲، کدپستی: ۳۷۱۵۶۶۶۴۴۳

ستاد مالی و بازرگانی: قم، مسجد مقدس جمکران، ساختمان اداری، انتشارات کتاب جمکران، تلفن تماس: ۰۲۵۳۷۲۵۳۳۴۰ و ۰۹۱۲۱۵۱۸۱۴۹، کدپستی: ۳۷۴۷۱۱۳۱۳۵

سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۶۳۱۳
پست الکترونیک: ketabejamkaran@gmail.com

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

  • کتاب حاضر اهمیت و ضرورت امامت و ولایت را از دیدگاه قرآن و روایات مورد پژوهش قرار داده است.
    نگارنده نخست آیاتی از قرآن را که مسلمانان را به اتحاد فراخوانده است، از نظر خوانندگان گذرانده، سپس درباره فلسفه و هدف امامت از دیدگاه شیعه و دیگر فرق اسلامی بحث می کند. وی معتقد است هدایت و رستگاری پیوند عمیق و تنگاتنگی با امامت داشته و حفظ نظام اجتماعی، برقراری عدالت، پاسداری و احیای شریعت از وظایف لا ینفک امامت است.
    وی در مباحث بعدی درباره نظریه اجتماع و نظریه های اهل بیت علیهم السلام در قرآن پرداخته و با استناد به آیات متنوعی از قرآن، فضایل اهل بیت علیهم السلام را یادآور شده و در پایان به بررسی و طرح این پرسش که چرا نام اهل بیت علیهم السلام در قرآن نیامده است، پرداخته است.

    فروش ویژه