Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

السلام علی ربیع الانام

محمدرضا اکبری

Showing all 8 results

 • کتاب حاضر که به نام «عالم ذر» نام گذاری شده است تحقیق جامع و مستندی است که همه ابعاد این عالم را از آغاز تا فرجام به صورت پیوسته، مستدل و تحلیلی ارائه کرده و تصویر روشنی از این مقطع اسرار آمیز زندگی بشر را با تکیه بر آیات قرآن و روایات معصومین(علیهم السلام) در پیش روی علاقه مندان به این موضوع قرار داده است که امید مورد قبول خدای متعال قرار گیرد.

  فروش ویژه
 • از جمله قصه هایی که همواره گرایش و استقبال مردم را به دنبال داشته است قصه های مربوط به حیوانات است، به گونه ای که نقش اصلی یا جنبی به یکی از حیوانات اختصاص یافته است. به طور کلی حضور حیوانات در مجموعه حرکت های یک داستان به تنوع و ملاحت آن می افزاید و شنیدن و خواندن آن را دلپذیر تر می سازد.

  کتاب حاضر به طور موضوعی و نوین تالیف شده است مجموعه ای از داستان های سالم ،مفید و مستند است که حیوانات و حرکت های آن ها مورد توجه قرار داده است.جنبه های آموزشی این مجموعه بسیار است و بدون استثناء هر داستانی از یک یا چند نکته تربیتی یا آموزشی برخوردار است که در تقویت عقاید، اخلاق و ابعاد دیگر فرهنگ دینی و ارزشی انسان موثر است.

  فروش ویژه
 • اسلام همواره مهد پرورش چهره های فاخر عالم بشریت بوده است و در هر مقطعی از زمان یکی از نمونه های تابنده آن در افق تاریخ پدیدار گشته است تا چراغ راه کاروان انسانیت به ویژه پیروان اسلام گردد. یکی از این چهره ها که با طلوعش جهان را نور افشانی کرد و فخر همه ساکنان زمین گردید، روح اللَّه بود که با دم عیسوی خود احیاگر اسلام و انسان شد. این مرد الهی که توانست با شخصیت ملکوتی و نافذش بسیاری از قلب ها را فتح کند به خاطر سیره موفقی که در زندگی داشت عملاً الگوی جذاب قرن خود گردید.
  اکنون بر اهل قلم است که او را به خیل مشتاقان سعادت معرفی کنند تا این انسان کامل در مدرسه تاریخ جاودان بماند و درس های زندگی او، فرا روی همگان قرار گیرد.

  فروش ویژه
 • مطالعه اخلاق و احوال دیگران، زمینه علم و اندیشه است و علم و اندیشه کلید تحرکات تربیتی است. قصه های تربیتی ذهن را باز می کند و با فضایل اخلاقی و نمونه های پرورش یافته آشنا می گرداند. ذکر الگوها، تأثیر خوبی در ترغیب و تحکیم مایه های تربیتی و اخلاقی دارد. بر همین اساس، کتاب قصه های تربیتی که شامل 120 داستان برگزیده از بهترین قصه های مستند است می تواند قدم خوبی در جهت تربیت الهی و انسانی کسانی باشد که دوست دارند به تربیتی جامع رسیده و روح خود را به فضایل اخلاقی زینت ببخشند. و البته جوانان و نوجوانان می توانند به بهره های تربیتی بیشتری از قصه های آن نایل گردند.

  فروش ویژه
 • در کتاب “عصر شکوهمند رجعت” سعی شده است با مراجعه به آیات و روایات به تجزیه و تحلیل علمی مساله رجعت پرداخته شده و تحقیقی پیرامون برخی از روایات ضعیف یا متعارض وارد شده در این زمینه صورت گیرد و اختلاف نظرها و شبهات وارد شده در این زمینه بررسی گردد.

  از این رو نگارنده ابتدا به بحث درباره تعریف رجعت و اثبات آن از نظر علمی، عقلی و نقلی پرداخته و جایگاه اعتقادی رجعت را بررسی نموده است. آنگاه برخی از سوالات و شبهات مهم در مورد رجعت و تحریف آن را مطرح و پاسخ می‏گوید.

  در ادامه درباره ویژگی های رجعت و اهداف آن مباحثی را مطرح می‏نماید و کیفیت رجعت امام حسین (ع)، امام علی (ع) و انبیاء و ائمه را از منظر روایی بیان می‏کند. وی همچنین به اوضاع جهان در عصر ظهور و رجعت اشاره کرده و این دوران را درخشان‏ترین دوران زندگی بشر عنوان می‏کند.
  این کتاب در دوازده فصل در مورد رجعت، پایگاه، تحریف و جایگاه آن و نیز رجعت های ویژه و وضعیت جهان پس از رجعت به بحث و گفت و گو پرداخته است.

  فروش ویژه
 • خواندن «حافظان حریم» که با نثری دلپذیر و با مثال‌های فراوان از امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر جذاب‌تر هم شده، نه فقط می‌تواند برای مبلغان دینی و دغدغه‌مندان مفید باشد، بلکه می‌تواند آموخته‌های خوبی برای کسانی داشته باشد که به‌دنبال فهم بهتر از دین و دین‌داری هستند.
  این کتاب در 10 فصل نکاتی از امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر را به ما می‌آموزاند که شاید اصلاً به آن فکر هم نکرده باشیم.

  فروش ویژه
 • سیمای شکوهمند حضرت مهدی (عج)

  ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار در کشور جمهوری اسلامی ایران که منصوب به حضرت صاحب الزمان حجهبن الحسن العسکری – عجل اللَّه فرجه الشریف – می باشد، از امور لازم و ضروری است.

  جوانان عزیز که مشتاق سیراب شدن از چشمه زلال معارف اسلامی می باشند را باید با برنامه ریزی و دقت به سوی اسلام ناب محمدی صلی الله علیه وآله که در فقه جعفری تبیین گردیده، راهنمایی نمود تا آن عزیزان که جوهر وجودشان به برکت جلسات و شرکت در نشست ها و مجالس مذهبی شکل گرفته است را چون فولادی مقاوم در برابر دشمنان اسلام ساخته و پرداخته شوند.

  فروش ویژه
 • نماز، حديث عشق و بهترين وسيله ارتباط مؤمن با حضرت دوست است كه عاشقانه ‏ترين حالات و زيباترين روحيات و تربيت‏هاى الهى را در نمازگزار پديد مى ‏آورد. نماز ملاك ارزش آدمى و معيار قبولى و رسميت تمام اعمال و عبادات اوست كه اسلام آن را به عنوان نهر جارى، معراج مؤمن، ستون، چهره و رأس دين معرفى كرده است. نماز تنها عبادت جامع، همگانى، همه مكانى و همه زمانى است كه تفسير اركان و واجبات آن از موقعيت مرتبه ممتازى برخوردار است. مؤلف محترم، با ذكر اهمّيت نماز و احكام واسرار و آثار و جايگاه رفيع اين پرواز عاشقانه آسمانى، به تفسير روايى، عرفانى، اخلاقى، ادبى و اجتماعى آن پرداخته است.

  فروش ویژه

Showing all 8 results

محدوده قیمت

فهرست خرید شما

آخرین محصولات

هر وقت موجود شد اطلاع بده زمانی که محصول موجود شد از طریق پست الکترونیک زیر به شما خبر می‌دهیم.
پست الکترونیک تعداد ما اطلاعات شمل را محافظت می کنیم