Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

السلام علی ربیع الانام

فروش ویژه

زیارت ناحیه مقدسه (ترجمه مقابل)

اشکواره امام زمان (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) بر امام حسین(علیه‌السلام)

گردآورنده: واحد پژوهش انتشارات کتاب جمکران . همکار هنری: حسن کریمی . مترجم: واحد پژوهش انتشارات کتاب جمکران . ناشر: کتاب جمکران .


70/000 ریال 63/000 ریال

0 out of 5

زیارت ناحیه مقدسه یکی از زیارات حسین بن علی در روز عاشورا است. زیارت ناحیه مقدسه از حجت بن حسن، امام دوازدهم شیعیان صادر شده‌است.
زیارت ناحیه مقدسه با درود بر پیامبران و اهل بیت شیعیان و امام حسین و یارانش در کربلا آغاز می‌شود. پس از آن، به شرح کامل اوصاف و کردار حسین پیش از جنگ، زمینه‌های جنگ او، شرح کشته شدن و سختی‌های او، و عزادار شدن تمام عالم و موجودات زمینی و آسمانی می‌پردازد. در پایان، با توسل به اهل بیت و دعا، دعا پایان می‌پذیرد.

توضیحات

زیارت ناحیه مقدسه (ترجمه مقابل)

زیارت ناحیه مقدسه یکی از زیارات حسین بن علی (علیه السلام) در روز عاشورا است. زیارت ناحیه مقدسه از حجت بن حسن(عجل الله تعالی فرجه الشریف) ، امام دوازدهم شیعیان صادر شده‌است.
زیارت ناحیه مقدسه با درود بر پیامبران(ص) و اهل بیت شیعیان و امام حسین(علیه السلام) و یارانش در کربلا آغاز می‌شود. پس از آن، به شرح کامل اوصاف و کردار حسین(علیه السلام) پیش از جنگ، زمینه‌های جنگ او، شرح کشته شدن و سختی‌های او و عزادار شدن تمام عالم و موجودات زمینی و آسمانی می‌پردازد. در پایان، با توسل به اهل بیت و دعا، دعا پایان می‌پذیرد.

برشی از مقدمه کتاب:

در زیارت حضرت سید الشهدا امام حسین (علیه السلام) سری شگفت وجود دارد. چنانکه در ولادت او، در جیات او، و حتی در تربت پاک او، اسراری الهی نهفته است.

اگر چنین سری در زیارت او نبود ، خدامند در روز عرفه ریال ابتدا و قبل از نظر به حجاج گرد آمده در عرفات به زائران کربلا نظر نمی فرمود. به زیارت کنندگان او برات رهایی از آتش دوزخ نمی داد و در هر مناسبتی ، زیارت او را فضیلت نمی بخشید.

اگر چنین سری در زیارت آن امام مظلوم نبود، این همه کرامت برای زائران او به وقوع نمی پیوست و بر استمرار زیارت او، اینقدر آثار و برکات مترتب نمی شد…

توضیحات تکمیلی

وزن115 g
نوع جلد

جلد معمولی

شابک

978-964-973-621-1

زبان کتاب

عربی, فارسی

تعداد صفحه

120

نوبت چاپ

اول

سال انتشار

1398

قطع کتاب

جیبی

نقد و بررسی‌ها

هنوز هیچ نقد و بررسی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می‌نویسد

*

هر وقت موجود شد اطلاع بده زمانی که محصول موجود شد از طریق پست الکترونیک زیر به شما خبر می‌دهیم.
پست الکترونیک تعداد ما اطلاعات شمل را محافظت می کنیم