Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

السلام علی ربیع الانام

فروش ویژه

در آمدی بر شکل گیری شخصیت انسان در تعلیم و تربیت

کودکان و نوجوانان

نویسنده: رضا فرهادیان . همکار هنری: امیر سعید سعیدی . ویراستار: امیر سعید سعیدی . ناشر: کتاب جمکران .


40/000 ریال 36/000 ریال

0 out of 5

«درآمدی بر شکل گیری شخصت انسان در تعلیم و تربیت» عنوان کتابی است که در پنج فصل تدوین شده است و در این فصل ها مربیان و معلمان را در همه مقاطع، از تحول فرآیند رشد انسان و آن چه موجب پرورش شخصیت و کرامت نفس کودکان، نوجوانان و جوانان می شود، آگاه می سازد.

کتاب می تواند برای محیط های آموزشی مفید باشد و مربیان و معلمان با توجه به مطالب ارائه شده، می توانند شیوه صحیح برخورد با دانش آموزان را فرابگیرند و دانش آموزانی تربیت کنند که از کرامت نفس برخوردار باشند و در اجتماع مفید باشند.

در انبار موجود نمی باشد

هر وقت موجود شد اطلاع بده

توضیحات

در آمدی بر شکل گیری شخصیت انسان در تعلیم و تربیت (کودکان و نوجوانان)

«درآمدی بر شکل گیری شخصیت انسان در تعلیم و تربیت» عنوان کتابی است که در پنج فصل تدوین شده است و در این فصل ها مربیان و معلمان را در همه مقاطع تحصیلی ، از تحول فرآیند رشد انسان و آن چه موجب رشد و پرورش شخصیت و کرامت نفس کودکان، نوجوانان و جوانان می شود، آگاه می سازد.

این کتاب می تواند برای محیط های آموزشی مفید باشد و مربیان و معلمان با توجه به مطالب ارائه شده، می توانند شیوه صحیح برخورد با دانش آموزان را فرا بگیرند و دانش آموزانی تربیت کنند که از کرامت نفس برخوردار باشند و در اجتماع مفید باشند.

برشی از کتاب:

بهداشت روانی انسان به میزان احساس ارزشمندی و عزت نفس بستگی کامل دارد و احساس لیاقت و قدرت عمل او نیز، خود انعکاس نحوه ی نگرش و جهان بینی او است.احیای کرامت نفس در دانش آموز ، در گرو برخورد آزاد منشانه در محیط خانه و مدرسه است و به کارگیری چنین روشی مستلزم اعتقاد والدین و مربی به ارزشهای والای انسانی در قرآن و آشنایی با مسائل روانشناختی و مراحل تحول و رشد فرد است.

 

توضیحات تکمیلی

وزن237 g
نوع جلد

جلد معمولی

زبان کتاب

فارسی

تعداد صفحه

180

قطع کتاب

رقعی

شابک

978-964-973-351-7

نوبت چاپ

اول

سال انتشار

1392

نقد و بررسی‌ها

هنوز هیچ نقد و بررسی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می‌نویسد

*

هر وقت موجود شد اطلاع بده زمانی که محصول موجود شد از طریق پست الکترونیک زیر به شما خبر می‌دهیم.
پست الکترونیک تعداد ما اطلاعات شمل را محافظت می کنیم