السلام علی ربیع الانام

 • جمکران، وعده‌‌گاه منتظران

 • محصولات سبک زندگی و خانواده

 • بهترین کتاب های عرصه مهدویت

محمد خادمی شیرازی

محمد خادمى دارابى شیرازى فرزند مرحوم حاج شیخ عبداللَّه دارابى از افاضل دانشمندان و ائمه جماعت معاصر شیراز و مبلغین اسلام و مروجین معارف تشیع و بالاخص حضرت بقیه ‏اللَّه اعظم حجه بن الحسن المهدى ارواحنا فداه مى ‏باشد و در مسجد فلکه اطلس شیراز اقامه جماعت نموده و به خدمات دینى و روحى اشتغال دارند. ایشان در سال 1346 قمرى برابر 1306 شمسى در داراب به نام قریه الخیر علیا به دنیا آمده.
در نوجوانى وارد مدرسه علمیه داراب که در تحت تصدى و سرپرستى مرحوم حجةالاسلام حاج شیخ على‏ اصغر نجفى رضوان‏ اللَّه علیه قرار گرفته و بعد از مدتى عزیمت به شیراز نموده و در حوزه علمیه شیراز مقدمات را شروع و بعد از مدتى هجرت به قم نموده و در قم از محضر مرحوم آیت ‏اللَّه مرعشى نجفى قدس ‏اللَّه سره مکاسب و کفایه را استفاده نموده و نیز از محضر آیت ‏اللَّه مرعشى نجفى قدس اللَّه سره مکاسب و کفایه را استفاده نموده ونیز از محضر آیت‏ اللَّه سلطانى کسب فیض کرده سپس مهاجرت به نجف اشرف کرده و حدود سه سال اقامت و از محضر آیات عظام. حوزه علمیه هزار ساله نجف بهره‏ مند شده آنگاه مراجعت به قم نموده و مورد عنایت و لطف مرحوم آیت‏ اللَّه العظمى بروجردى رضوان ‏اللَّه علیه قرار گرفته و بنابر دعوت عده ‏اى از مردم شیراز از طرف آن مرحوم اعزام به شیراز شده و بیش از بیست سالست که در آنجا از برکات حضرت ولى اللَّه اعظم عجل ‏اللَّه فرجه الشریف به خدمات دینى از اقامه جماعت و تبلیغات خالصه اشتغال دارند.

Showing all 2 results

 • پیرامون همه ی ادیان، اعم از وثنیت، کلیمیت، مسیحیت، مجوسیت و اسلام، به استناد نویدهای کتب مقدس شان، در انتظار ظهور آن مصلح الهی به سر می برند. که قسمتی از این نویدها در بخش اول این کتاب آمده است.
  سیری گذرا در نمونه های یاد شده در این کتاب برای اثبات اصالت مهدویت و جهانی بودن اعتقاد به ظهور حضرت بقیه الله ارواحنا فداه کافی است.
  اعتقاد به ظهور حضرت مهدی یکی از مسائل بنیادی و حیاتی اسلام به شمار می رود و با دیگر عقاید و احکام اسلامی پیوند ناگسستنی دارد.
  بیش از یکصد و بیست آیه در قرآن کریم وارد شده که پیشوایان معصوم علیهم السلام آنها را به ظهور حضرت بقیه الله تفسیر نموده اند، از آن در بخش دوم این کتاب آمده است.
  در لابلای روایات متواتری که از حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و سایر پیشوایان دین صادره شده است، کلیه ی اوصاف و تمام جزئیات زندگی، ظهور، نهضت جهانی و قیام همگانی آن مصلح الهی و پایه گذار حکومت واحد جهانی بیان شده است.

 • این کتاب شامل احادیثی معتبر از ائمه (علیهم السلام) در مورد نشانه های پیش از ظهور آقا می باشد که با ترجمه ای روان جمع آوری شده اند. و شامل یازده فصل ذیل می باشد:

  1- قرآن کریم و نشانه های ظهور
  2- آیا امام عصر (عج) زمان ظهورشان را می دانند؟
  3- رسول اکرم (ص) و نشانه های ظهور
  4- شب معراج و نشانه های ظهور
  5- رسول اکرم (ص) و موقعیت منتظران حضرت مهدی (عج) قبل از ظهور
  6- امام امیرالمومنین (ع) و نشانه های ظهور
  7- حضرت امام محمدباقر (ع) و نشانه های ظهور
  8- حضرت امام صادق (ع) و نشانه های ظهور
  9- حضرت امام رضا (ع) و نشانه های ظهور
  10- حضرت امام حسن و امام حسین (علیهما السلام) و اصحاب ائمه و نشانه های ظهور
  11- نشانه های ظهور در کتب معتبر اهل سنت و جماعت

  فروش ویژه

Showing all 2 results

هر وقت موجود شد اطلاع بده زمانی که محصول موجود شد از طریق پست الکترونیک زیر به شما خبر می‌دهیم.
پست الکترونیک تعداد ما اطلاعات شمل را محافظت می کنیم