بازگشایی و آغاز به کار فروشگاه مرکزی کتاب شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد مقدس جمکران

فروشگاه سردار سلیمانی

به گزارش روابط عمومی انتشارات جمکران، در سال‌های اخیر با سیاست تقویت ارائه خدمات، فروش مناسب و تسهیل دسترسی زائران مسجد مقدس جمکران فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی در مسیرهای ورودی مسجد مقدس جمکران شکل گرفت. اخیراً با هدف رفع اشکالات فروشگاه و استفاده حداکثری از فضای آن برای ارائه حجم بیشتر کتب، طراحی جدید برای آن درنظر گرفته شد و با تغییر در دکور و چینش آن، استفاده از فضای نمایشگاهی کتاب‌ها تا ۲۰% افزایش یافت.
در این فروشگاه بیش از ۴۴ هزار جلد کتاب در قالب ۳۵۰۰ عنوان کتاب از نزدیک به ۵۰۰ ناشر از سراسر کشور عرضه می‌شود.
با توجه به رویکرد انتشارات جمکران در تقویت کمی و کیفی ارائه کتاب‌های فرهنگ مقاومت، قرار بود که این فروشگاه با نام مرتبط بازگشایی شود اما پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی، مسجد جمکران به عنوان آخرین مکان عبادی در تشییع جنازه مبارک آن شهید، مقرر شد این مجموعه به نام این شهید متبرک شد. فروشگاه به دست فرزند شهید عسکری از شهدای مدافع حرم و خادم افتخاری انتشارات جمکران افتتاح شد.
فروشگاه کتاب سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در ورودی اصلی صحن جامع مهدوی مسجد مقدس جمکران در مساحتی بیش از ۱۲۰ متر مربع و ارائه ۳۵۰۰ عنوان کتاب از ناشران ارزشمند سراسر کشور، طی مراسمی در ایام چهلم این شهید مقاومت بازگشایی شد.